סדנת בישול דיגיטלית לסוכרת

סדנת בישול דיגיטלית לסוכרת.png

סדנת בישול דיגיטלית לסוכרת

אם גם אתם מרגישים שבשל ההתמודדות עם מחלת הסוכרת אתם מתקשים למצוא מה לאכול ולא יודעים כיצד לבחור מתכונים ולהכין אוכל טעים שלא מעלה את ערכי הסוכר בדם- הסדנה הזו היא בשבילכם.

 

בסדנה זו רציתי לחשוף בפניכם את העולם של בישול טעים, מזין ובריא וכזה שמוביל לבריאות מיטבית ומותאם לאנשים המתמודדים עם סוכרת וטרום סוכרת. הסדנה מבוססת על עקרונות התזונה לסוכרת לפי קווי ההנחיות העדכניים של ארגוני הבריאות המובילים בעולם והתזונה הים תיכונית למניעה וטיפול בסוכרת.

 

 

לרכישת הסדנה

למי הסדנה מתאימה?

הסדנה מתאימה לאנשים הרוצים למנוע התפתחות של סוכרת, לאנשים המתמודדים עם סוכרת מאובחנת מסוג 1, 2 או אחר ולאנשים המעוניינים להפחית כמות פחמימות או שדוגלים בדפוס אכילה דל בפחמימות.

מה תקבלו בסדנה?

הסדנה כוללת מתכונים מצולמים וכתובים עם חישוב כמות הפחמימות, הסיבים התזונתיים, החלבונים, השומנים והקלוריות בכדי לאפשר לכם גישה למגוון מנות וארוחות טעימות ומזינות שלא מעלות את ערכי הסוכר והכל במקום אחד.

בנוסף כללתי בונוס מיוחד ל 50 הנרשמים הראשונים- תפריטים לדוגמא שיעזרו לכם לארגן את המנות לארוחות מאוזנות לאורך היום!

מתכוני הסדנה מבוססים על עקרונות התזונה הים תיכונית המומלצת על ידי גורמי הבריאות המובלים בעולם כתומכת בשמירה על בריאות מיטבית, כמאריכה תוחלת חיים וכמונעת מחלות.

IMG-5454 (1).jpg

איך זה עובד?

סדנה זו נוצרה בהשקעה ובאהבה בשל הביקוש הרב לסדנאות בישול לאנשים המתמודדים עם סוכרת. בכדי שכל אחד יוכל להינות מתכני הסדנה העלתי אותי בפורמט דיגיטלי בכדי לעקוף מגבלות של זמן ומיקום.

לאחר הרכישה, תקבלו קישור לכניסה לסדנה לכתובת המייל ותוכלו לצפות בתכנים מכל טלפון חכם, מחשב או טאבלט בזמנכם החופשי וללא מגבלת זמן. כל המתכונים מצולמים וכתובים וניתן לצפות בהם כפי רצונכם.

אז בואו ונתחיל לאכול טוב עם סוכרת!

לרכישת הסדנה